Dodawanie i edycja stron

1.6.1

Za pomocą struktury folderów znajdującej się po lewej stronie, wybieramy folder w którym chcemy utworzyć nową podstronę(1), klikamy prawym przyciskiem na folderze i wybieramy opcję "Nowa strona". Możemy to równiez zrobić za pomocą sekcji znajdującej się po środku(2) i po wybraniu docelowego folderu kliknąć przycisk "Nowa Strona"(3).

Na ekranie pojawi się okno, w którym nalezy wpisać tytuł strony i opcjonalnie jej ścieżkę - jeśli pozostawimy to pole puste, domyślna ścieżka będzie tytułem strony bez polskich znaków oraz spacji. Jeśli chcemy aby strona była widoczna zaznaczamy opcję "widoczny"(2), nastepnie wybieramy interesujący nas szablon(3) i klikamy przycisk zapisz(4).

Nowa strona jest już widoczna w strukturze folderów oraz pod adresem który pojawił się w polu ścieżka, nie zawiera ona jednak żadnych treśći. Aby je dodać lub zmienić już istniejącą treść znajdujemy stronę wymagającą edycji klikamy na nią lewym przyciskiem myszy i w zależności od szablonu którego użyliśmy na ekranie pojawią się opisane pola(1) odpowiadające za treść strony. Zmiany zatwierdzamy przyciskiem "zapisz"(2).

© Thinq sp. z o.o. 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.