+48 61 670 3330
FaceBook

Domek Ogrodnika

  • Projekt Domek Ogrodnika
  • Projekt Domek Ogrodnika
  • Projekt Domek Ogrodnika

Fundacja Krzyżowa

Fundacja Krzyżowa ma siedzibę w Polsce na terenie byłej posiadłości rodziny Helmutha Jamesa von Moltke. W czasach nazizmu działała tu grupa opozycyjna "Krąg z Krzyżowej". Fundacja zajmuje się budową dialogu między pokoleniami, między historią a teraźniejszością, między Europą Zachodnią a Wschodnią. Kreujemy w Krzyżowej miejsce aktywnego porozumienia, tworzymy perspektywy dla przyszłości.

Projekt

Edukacja ekologiczna to zagadnienie, które na przestrzeni ostatnich kilku lat stało się bardzo ważne. W Domku Ogrodnika znajdującym się na terenie Fundacji w Krzyżowej, całość instalacji domowych została precyzyjnie opomiarowana. Celem naszego projektu było zbieranie danych z systemu zarządzania budynkiem (BMS), ich przetworzenie oraz wizualizacja w formie strony internetowej. Kolejnym ważnym zadaniem był aspekt edukacyjny - strona musiała umożliwiać analizę historyczną zebranych danych oraz proste wskaźniki.

Dostarczone rozwiązanie

Przygotowaliśmy stronę internetową i uruchomiliśmy ją na naszym autorskim systemie CMS, dzięki czemu pracownicy Fundacji są w stanie obsługiwać stronę i edytować wszystkie jej elementy. System CMS rozbudowaliśmy o funkcje zbierania, analizy i przetwarzania danych zbieranych poprzez BMS w czasie rzeczywistym. Oprócz strony internetowej, przygotowaliśmy mechanizm wizualizujący wszystkie wskaźniki zużycia energii na tablicach ledowych. 

Projekt graficzny, Thinq CMS, kodowanie ASP.NET

Zobacz onlinewww.cee.krzyzowa.org.pl
© Thinq sp. z o.o. 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.